11/20/2018 - سه شنبه 29 آبان 1397
Menu

متن خبر


برگزاری اولین دوره از کارگاه های کارآفرینی شهرداران مدارس دارالشهدای تهران 

مدیر اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه 17 از برگزاری اولین دوره از کارگاه های کارآفرینی شهرداران مدارس منطقه17 خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه17، مهدی مجیدی نیا با اعلام این خبر گفت: در راستای سال "اقتصاد مقاومتی-تولید و اشتغال " و به منظور اثربخش نمودن آموزش شهروندی و بویژه توجه خاص به مسئله کارآفرینی، به همت اداره کل آموزش و مشارکتهای اجتماعی کارگاههای آموزشی در این زمینه برای شهرداران مدارس در حال برگزاری می باشد. این کارگاه ها به صورت مجزا برای دختران و پسران، به بصورت پهنه ای به میزبانی منطقه نوزده از اوایل آذر ماه آغاز و تا پنج هفته متوالی ادامه خواهد داشت.
مجیدی نیا در ادامه اظهار داشت: این کارگاه ها با هدف آشنایی دانش آموزان با دنیای کسب و کار، آشنایی با مفاهیم کارآفرینی، نوآوری، ایده یابی، شناسایی، ارزیابی، فرصت های کارآفرینی، قوانین و مقررات، برند سازی، مکان یابی، اخذ مجوز، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، تبلیغات، خطر پذیری، مدیریت تولید و طرح کسب و کار برگزار می شود.
وی افزود: پس از پایان دوره های آموزشی و در پایان سال، نمایشگاهی از دستاوردهای شرکت کنندگان در این دوره ها برگزار خواهد شد.


برگزاری اولین دوره از کارگاه های کارآفرینی شهرداران مدارس دارالشهدای تهران

print          |               |         دسته بندی : معاونت اجتماعی, اداره آموزش شهروندی         |         1396/9/11    |     03:25|         تعداد مشاهده : 137 

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج