11/20/2018 - سه شنبه 29 آبان 1397
Menu

متن خبر


بازی های رایانه ای، جذاب و پرمحتوا در جشنواره کودک منطقه 17 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 17 از برگزاری غرفه های بازی های رایانه ای با محتوای جذاب و پرمحتوا در جشنواره کودک این منطقه خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17، عقیل منصوری با اعلام این خبر گفت: بنیاد بازی های رایانه ای با 5 غرفۀ درباره بازی بیشتر بدانیم، بازی خوب، بازی کنیم و بازی کده در جشنواره کودک امسال نقشی جذاب و موثر ایفا خواهد نمود. معاون امور اجتماعی و فرهنگی در تشریح فعالیت این غرف گفت: غرفه درباره بازی بیشتر بدانیم با ارائه مشاوره به خانواده ها درباره آسیب ها و فرصت های بازی های رایانه ای و چگونگی برخود با فرزندان، غرفه بازی کنیم با در اختیار گذاشتن تجربه جذاب و مفید از بازی های با کیفیت ایرانی برای نوجوانان و جوانان، غرفه بازی خوب با معرفی و فروش بازی های ایرانی و دو غرفه با عنوان بازی کده با معرفی و بازی های مناسب و مجاز برای سنین مختلف، تجربه متفاوتی را در جشنواره امسال رقم می زند.
وی افزود از همین الان انتظار می رود غرفه های بازی های رایانه ای با توجه به ظهور عصر شبکه و رایانه از غرفه های پرمخاطب جشنواره کودک امسال باشد. منصوری خاطر نشان ساخت برپایی بیش از 50 غرفه فرهنگی ورزشی در جشنواره امسال در مجموع نوید جشنواره ای متفاوت و پر محتوا را به شهروندان ارجمند دارالشهدای تهران می دهد و امیدواریم بتوانیم رضایت همشهریان عزیزمان در منطقه 17 را تامین کنیم.
بازی های رایانه ای، جذاب و پرمحتوا در جشنواره کودک منطقه 17

print          |               |         دسته بندی : معاونت اجتماعی, اداره فرهنگی         |         1395/5/14    |     12:00|         تعداد مشاهده : 449 

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج