انتخابی که به انتصاب منجر شد:  انتصابات در هفتمین جلسه شورای معاونین منطقه۱۷
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 117 print
  • 1398/8/6
  • انتخابی که به انتصاب منجر شد: انتصابات در هفتمین جلسه شورای معاونین منطقه۱۷

  • شهردار منطقه 17 در جریان هفتمین نشست شورای معاونین، حکم انتصاب سه شهردار ناحیه در این منطقه را ابلاغ کرد.


 بار دیگر با تدبیر و انتخاب شهردار منطقه از ظرفیت نیروی انسانی درون منطقه، برای به کارگیری و تصدی مدیریت در پست شهرداری های نواحی سه گانه استفاده شد.

عصر امروز و در هفتمین جلسه شورای معاونین منطقه۱۷، محمودکلهری طی احکامی جداگانه ایرج مرشدلو، ابراهیم کوهنژاد و مرتضی مرادی را به ترتیب به سرپرستی نواحی سه گانه یک، دو و سه منصوب کرد.

این افراد از مدیران و کارشناسان سالهای گذشته در منطقه۱۷ بودند که سالها در زمینه تخصصی نواحی اشتغال به کار داشته اند که یا با ارتقای رتبه مواجه شده و یا به حوزه تخصصی خود بازگشتند.

کلهری در این جلسه گفت: اگر به دنبال موفقیت هستیم باید به دنبال نیروهای دلسوز و توانمند و دارای عِرق سازمانی باشیم. باید حس تعلق و وفاق و انسجام را در همه ابعاد در سازمان مان توسعه دهیم.

وی با تاکید بر اینکه باید هزینه ها را کاهش دهیم گفت: برای بهینه کردن هزینه باید با کاستن هزینه درآمد پایدار برای منطقه ایجاد کنیم.

در این جلسه ابراهیم ابویی مدیر روابط عمومی منطقه با ارائه گزارشی از اطلاعات کسب شده از معاونین و ادارات در خصوص میزان پیشبرد پروژه های قابل افتتاح در آبان ماه پرداخت. گفتنی است روسای حوزه های درگیر با پیشبرد پروژه ها نیز توضیحاتی در خصوص نحوه تکمیل پروژه ها ارائه کردند.