نشست مشترک مدیریت شهری منطقه۱۷ با  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران برگزار شد
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 55 print
  • 1398/7/17
  • نشست مشترک مدیریت شهری منطقه۱۷ با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران برگزار شد

  • تاکید کلهری بر تشکیل مستمر کمیته کارشناسی با اداره برق مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران و رئیس اداره برق منطقه برق رودکی با حضور در دفتر شهردار منطقه۱۷، در خصوص نحوه توزیع انشعابات در مراکز خدماتی، تفریحی، ورزشی و... در سطح منطقه بحث و تبادل نظر کارشناسی کردند.

 در این جلسه در خصوص جمع آوری تیرهای برق چوبی از سطح معابر منطقه۱۷، احداث پست برق در مجموعه دارالشهدا برای تامین برق مراکز خدماتی بهره برداری شده و در دست ساخت این مرکز تفریحی ورزشی بحث و گفت و گو شد.

 همچنین مقرر شد تا تدابیری برای عدم خاموشی موردی برخی از بوستان ها و گذرها اتخاذ شده و بر میزان توزیع برق نظارت و  اصلاحاتی صورت گیرد.

 کلهری با تاکید بر شهرداران نواحی سه گانه و معاونین عمران و خدمات شهری نسبت به تشکیل و برگزاری مستمر کمیته کارشناسی با اداره برق گفت: این موضوع باید به طور مستمر پیگیری شود و هیچ گونه نقطه ابهامی در خصوص اقدامات مشترک با اداره برق با وجود این سطح از همدلی و همراهی نباید باقی بماند.

 وی گفت: منطقه۱۷ جزو کوچکترین مناطق تهران محسوب می شود، اگر بتوانیم برخی از مسائل مربوط به حوزه توزیع برق را در این منطقه به عنوان پایلوت حل و فصل کنیم، می توان آن را به عنوان یک الگو در سطح مناطق ۲۲گانه پایتخت تسری داد.

 کلهری در پایان گفت: جمع آوری ۸۰۰ تیر برقی و جابه جایی پست های برق در گذرها نیز بر افزایش رضایتمندی شهروندان اثرگذار خواهد بود. امیدوارم که با همکاری و تعامل دو سویه بتوانیم کارنامه درخشانی از خود بر جای بگذاریم.