حضور محسنی در قدیمی ترین کتابخانه منطقه 17 / آغاز طرح عضویت با لبخند در کتابخانه دکتر حسابی
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 89 print
  • 1397/9/12
  • حضور محسنی در قدیمی ترین کتابخانه منطقه 17 / آغاز طرح عضویت با لبخند در کتابخانه دکتر حسابی

  • کتابخانه دکتر حسابی در روزهای پایانی آبان ماه میزبان امیر محسنی شهردار منطقه 17 بود تا «عضویت با لبخند» برای نخستین بار در این کتابخانه آغاز شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی امیر محسنی شهردار منطقه۱۷ به همراه تنی چند از معاونین و مدیران شهری با حضور در کتابخانه دکتر حسابی از کارکنان و کتاب داران این مرکز فرهنگی قدردانی کرد.

وی در این دیدار صمیمانه گفت: کتابخانه دکتر حسابی در دهه هفتاد افتتاح شد، این مرکز هم به لحاظ جانمایی و هم به لحاظ ساختمانی یکی از مراکز فرهنگی استاندارد در شهر تهران بود. متاسفانه در بحث نگهداشت کاستی هایی داشته که ان شاالله با همکاری مدیران ارشد سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مدیریت شهری منطقه۱۷ اقدامات مثبتی در راستای تعمیر و نگهداشت این مرکز صورت بگیرد

وی با اشاره به تلاش شهرداری برای تقویت سرانه مطالعه و کتابخوانی در منطقه تصریح کرد: برای تقویت کتابخانه دکتر حسابی تمام تلاش خود را خواهیم کرد و معتقدم همه ما یک خانواده هستیم و قدرت سازمان های اداری، نشانگر توانمندی نظام اسلامی و دولت است. اگر هر کدام از سازمان های منطقه ضعیف باشد، یعنی همه ضعیف هستیم. بنابراین به سهم خود تمام تلاش مان را برای تجهیز و ارتقای سازمان های خدمت رسان خواهیم کرد.

شهردار منطقه17 ادامه داد: در دنیا بسیاری از کتابخانه ها در مراکز شلوغ و پر رفت و آمد دایر شده اند. اما این کتابخانه ها در فضای ایزوله و اصطلاحاً محفوظ قرار دارند و باید برای محفوظ شدن این مرکز فرهنگی فکر کنیم. این موضوع تهدیدی است که می تواند تبدیل به فرصت شود.