با حضور شهردار منطقه و جمعی از نویسندگان:  راهکارهای افزایش سرانه مطالعه در منطقه 17 بررسی شد
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 64 print
  • 1397/9/10
  • با حضور شهردار منطقه و جمعی از نویسندگان: راهکارهای افزایش سرانه مطالعه در منطقه 17 بررسی شد

  • همزمان با روزهای سرد آبان ماه، امیر محسنی شهردار منطقه 17 میزبان جمع پرشور نویسندگان و فعالان حوزه کتاب این منطقه بود تا راهکارهای افزایش سرانه مطالعه در منطقه را بررسی کنند. 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17، نشست تقدیر از نویسندگان و فعالان حوزه کتاب با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه17 و فرهنگسرای بهاران در سالن اجتماعات شهرداری منطقه 17 برگزار شد. در این نشست که بهانه هفته کتاب و کتاب خوانی برگزار شد، نویسندگان و فعالان حوزه کتاب و کتاب خوانی پیشنهادهای خود برای ارتقا فرهنگی منطقه ارائه کردند.

امیر محسنی در این نشست گفت: خوشحالم که در جمع بچه محل هایم که بحث تولید محتوا فعالند حضور دارم. بسیار علاقه مند به صحبت د راین جلسات و مشتاقم که پای صحبت های یکایک شما بنشینم. در طول زندگی ام تلاش کرده ام تا اهل مطالعه باشیم و برای مطالعه در خانه ام نیز برنامه داشته ام.

شهردار منطقه 17 با اشاره به اهمیت تعامل میان شهرداری و فعالان حوزه کتاب تصریح کرد: شهرداری حکومت محلی است تعامل بین بخشی مان بالاست دسترسی هایی داریم و روش ها را می شناسیم تا کمک بیشتری به شهروندان کنیم. امروز در منطقه ماهانه چند هزار ساعت به دانش آموزان آموزش می دهیم. باید همه تلاش مان برای تحویل انسان های مسئول به کار ببندیم.

مهرانگیز اخوی شاعر و فعال حوزه کتاب و مدیر مرکز 25کانون پرورش فکری، رضا احمدخانی مدیر فرهنگی،شاعر و نمایشنامه نویس،فاطمه طارمی شاعر و مجری رادیو، فرشته سلیانی مدیر مرکز 33کانون پرورش فکری ،رضا شاعری فعال حوزه نشر جمعی از نویسندگانی بودند که در این دیدار با امیر محسنی سخن گفتند.