شهردار منطقه۱۷:  خانه فرهنگ سلمان، مرکز مولف و صاحب سبک است
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 71 print
  • 1397/9/6
  • شهردار منطقه۱۷: خانه فرهنگ سلمان، مرکز مولف و صاحب سبک است

  • امیر محسنی همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی به خانه فرهنگ سلمان فارسی رفت تا با فعالیتهای این مرکز آشنا شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه17، همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی امیرمحسنی شهردار منطقه۱۷ از مجموعه خانه فرهنگ سلمان فارسی بازدید به عمل آورد.

 وی در پایان این بازدید با قدردانی از فعالیت های این مرکز و مدیریت پویای خانم سورانی در خانه فرهنگ سلمان فارسی خاطرنشان کرد: از فعالیت های خوب این مرکز بسیار لذت بردم.  خانواده اصلانی و دوستان شان منشا خیر هستند.

محسنی در ادامه گفت: من خود شهروند این منطقه بوده ام و با کمبودها بزرگ شده ام این امکان و تلاش شما در خانه فرهنگ سلمان فارسی در راستای توانمند سازی فرزندان منطقه جای تحسین دارد.

شهردار منطقه۱۷ گفت: فراگیری مهارت هایی که باعث می شود تا در آینده فرزندان ما شغل های خوبی را کسب کنند و در جامعه دیده شوند. این اقدام در منطقه ای که از کمبود سرانه های فرهنگی رنج می برد قابل تقدیر است.

محسنی تصریح کرد: از اینکه خانه فرهنگ سلمان را خانه فرهنگی مولف و صاحب سبک دیدم بسیار خشنودم. خانه ای که صرفا آموزش محور نیست بلکه مهارت محور است. ان شاالله در راستای توسعه مباحث فرهنگی، تمام قد در خدمتتان هستیم.

وی با اشاره به تاریخچه ساخت این مرکز فرهنگی گفت: این مرکز اولین خانه فرهنگ منطقه 17 است که در زمان آقای دکتر فردی شهردار وقت منطقه 17 در اوایل دهه 70 ساخته شده است.

سورانی مدیر خانه فرهنگ سلمان فارسی نیز گفت: مدتی در مناطق شمال شهر تهران فعال بودم، اما تنفس در هوای جنوب شهر را بیشتر دوست می دارم. منطقه17 نیازمند توجه ویژه ای است.