منطقه 17، پیشرو در جلب مشارکت بخش خصوصی
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 115 print
  • 1397/7/30
  • منطقه 17، پیشرو در جلب مشارکت بخش خصوصی

  • علی نیازی مدیر عامل سازمان سرمایه گزاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران در جریان بازدید از پروژه های منطقه 17، مدیریت شهری این منطقه را پیشرو در جلب مشارکت بخش خصوصی خواند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه17، صبح امروز مهندس علی نیازی مدیر عامل سازمان سرمایه گزاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران به همراه امیر محسنی شهردار منطقه و جمعی از مدیران شهری، از پروژه های عمرانی منطقه17 بازدید به عمل آورد.

علی نیازی در جریان بازدید گفت: خوشحالم که صبح اولین روز کاری در هفته را، با حضور در منطقه شهید پرور 17که به دارالشهدا مشهور است آغاز کردم. خرسندم که امروز به همراه آقای محسنی شهردار و جمع مدیران شهری پرکار منطقه ، در معابر حضور یافتم و خوشحالم از اینکه تفویض اختیار با همت و درایت شما در منطقه 17 ثمرات خوبی در داشته است.

مدیر عامل سازمان سرمایه گزاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران با اشاره به جلب مشارکت بخش خصوصی این منطقه را پیشرو خواند و تصریح کرد: در بحث ایجاد سرانه ها و هزینه نگهداشت ها به عنوان منطقه پیشرو در حوزه پسماند و نگهداشت اگر پیشنهادهایی را ارائه کنید برای توسعه این منطقه شهیدپرور حتما حمایت هایی را خواهیم کرد.