پس از هشتاد سال و با همت مدیریت شهری:  اولین مرکز دانشگاهی منطقه ۱۷ افتتاح شد
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 114 print
  • 1397/7/30
  • پس از هشتاد سال و با همت مدیریت شهری: اولین مرکز دانشگاهی منطقه ۱۷ افتتاح شد

  • شهردار منطقه 17 از آغاز به کار نخستین مرکز دانشگاهی این منطقه با حضور دکتر قادر آشنا رئیس موسسه آموزش عالی علمی و کاربردی مرکز فرهنگ و هنر کشور خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، آیین افتتاح اولین دانشگاه منطقه، با حضور امیر محسنی شهردار و مدیران شهری منطقه۱۷، دکتر قادر آشنا رئیس موسسه آموزش عالی علمی و کاربردی مرکز فرهنگ و هنر کشور، علیزاده رییس مرکز، اساتید واولین دانشجویان پذیرش شده در این مرکز علمی- مهارتی برگزار شد.

  دانشگاه کارآفرین پس از هشتاد سال از شکل گیری منطقه۱۷ و شکل گیری جامعه انسانی و قوام بافت شهری از دهه پنجاه، در محلات متعدد برای نخستین بار و به همت مدیریت شهری منطقه۱۷ تهران افتتاح شد.

 امیرمحسنی شهردار منطقه۱۷ در افتتاحیه این مراسم گفت: آینده منطقه۱۷در گرو ارتقا مهارتی و علمی فرزندان منطقه است. وجود دانشگاه در یک منطقه۱۷، از عنصر متمایز کننده است و لازمه توسعه یافتگی در یک شهر، داشتن استانداردهای آموزشی- مهارتی، اجرای طرح های آموزشی، نوآوری، تحقیق و توسعه است.

شهردار منطقه 17 افتتاح این مرکز را مفید دانست و افزود: این مرکز آکادمیک در مقطع کاردانی و کارشناسی با هدف دسترسی بهتر و بیشتر شهروندان و حذف سفرهای شهری  راه اندازی شده است.

 گفتنی است این دانشگاه در رشته های تحصیلی متعدد، امکانات آموزشی مدرن و کادر مجرب آموزش و عملکرد حرفه ای خود را مطابق با شرایط شاغلین از مهر ماه امسال اقدام به جذب دانشجو در منطقه۱۷ تهران  آغاز کرده است.