دیدار محسنی با فرمانده و کادر کلانتری ۱۶۱
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 127 print
  • 1397/7/18
  • دیدار محسنی با فرمانده و کادر کلانتری ۱۶۱

  • شهردار منطقه۱۷ در دیدار با فرمانده کلانتری 161 گفت: ارتقا امنیت منطقه مرهون زحمات شبانه روزی شماست. ان شاءالله و با همراهی شما امنیت پایدار را در سطح منطقه تثبیت می کنیم.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه17، امیر محسنی شهردار منطقه17 همزمان با هفته نیروی انتظامی در کلانتری 161 ابوذر حضور یافت و ضمن دیدار با کارکنان زحمتکش این کلانتری و تبریک این هفته، به فرمانده کلانتری ۱۶۱ ابوذر گفت: از اینکه با یک مرد توانمند نظامی مواجه شدم بسیار خشنودم، شهرداری و مجموعه های انتظامی روابط حسنه ای دارند، ما به اعتبار شما در شهر تردد می کنیم و دلگرمی مان شما هستید. با توجه به اینکه جمعیت ما به نسبت سرزمین مان زیاد است شما هم همانند ما با چالش هایی روبرو هستید. الحمدالله در سال های گذشته در مسئله جرم خیزی وضعیت مان در امنیت مطلوب تر شده و این خبر بسیار خوبی است. این را مدیون تلاش های شبانه روزی شما و همکارانتان می دانم.

محسنی در ادامه گفت: با توجه به جایگاه اجتماعی و اینکه خودم فرزند این منطقه هستم از طرف شهروندان شریف دارالشهدای تهران نیز این هفته را به شما تبریک می گویم.

سرگرد رضا کریمی سرپرست کلانتری 161 ابوذر در ابتدای سخنان خود گفت: حضور شما در کلانتری موجب ارتقا روحیه ما و دیگر همکارانم است. به استحضار شما می رسانم که در پی عملیات های گسترده ای که در منطقه داشته ایم, در حوزه تولید امنیت به نتایج مطلوبی رسیده ایم. همیشه به نشان 4000شهید منطقه۱۷ افتخار کرده ایم. این نماد بسیار زیبنده است. امیدوارم که بتوانیم با همراهی شما امنیت پایداری که با تلاش های فراوان در سال های گذشته به وجود آمده تثبیت شود.