همزمان با روز جهانی کودک:  شهردار منطقه۱۷ با کودکان دیدار کرد
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 107 print
  • 1397/7/18
  • همزمان با روز جهانی کودک: شهردار منطقه۱۷ با کودکان دیدار کرد

  • همزمان با روز جهانی کودک و هفته ملی کودک و نوجوان، امیر محسنی شهردار منطقه 17 با جمعی از کودکان و نوجوانان این منطقه دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، هم زمان با روز جهانی و هفته ملی کودک، پانزده تن از نوجوانان کلاس هشتم مدرسه هاجر در جلسه ملاقات با شهردار منطقه حضور یافتند و پانزده مطالبه شهروندان را به صورت مجزا به اطلاع شهردار منطقه۱۷ رساندند.

این مراسم با حضور شهروندان منطقه۱۷ پیش از جلسه ملاقات مردمی با شهردار برگزار شد. شهردار منطقه۱۷ تاکیداتی به پدران و مادران و نوجوانان در خصوص آموزش نوجوانان در راستای ارتقا مهارت هایشان داشت

امیر محسنی در این جلسه از دغدغه های شهردار منطقه همانند یک پدر در خانواده سخن گفت و در پاره ای از سخنانش برای آگاه سازی نوجوانان برومندی که در این جلسه حضور داشتند ظرفیت ها، استعدادها و مشکلات منطقه۱۷ را تبیین کرد.

وی با اشاره به اینکه منطقه۱۷ در بافت فرسوده قرار دارد نگرانی های خود از وجود بافت های ناپایدار و نفوذناپذیر را بیان کرد. و نتیجه تلاش ها و برنامه ریزی مدیریت شهری برای توسعه دارالشهدای تهران و فعالیت های صورت گرفته در یک ساله گذشته را صعود رتبه کلی منطقه از پله ۲۲ به ۱۴ در سطح تهران برشمرد.

شهردار منطقه۱۷ با تاکید بر اینکه شما عزیزان پس از علم آموزی در سال های آینده به پیکره مدیریتی و اجتماعی کشور وارد خواهید شد, گفت: فرزندان عزیزم، برای پیشرفت باید مهارت هایتان را بالا ببرید، کسی که ماهر باشد با معدل ۱۴ نیز می تواند جمعی را مدیریت کند اما فردی که معدل ۲۰ داشته باشد و مهارتی نداشته باشد پیشرفت کمتری در زندگی خواهد داشت.

محسنی در ادامه گفت: معتقدم کسانی که هر شب چند صفحه مطالعه دارند از بقیه افراد جامعه رشد بهتری خواهند داشت. این مسئله را هر شب خودم به اتفاق فرزندانم انجام می دهیم. باید تاکید کنم که بهترین دوست ما برای رشد و تعالی، کتاب است.

در پایان شهردار منطقه۱۷ با اهدا هدایایی از دانش آموزانی که در این مراسم حضور داشتند، تجلیل به عمل آورد.