برکت نگاه معنوی شهدا در کارآفرینی و اشتغال زایی جوانان موثر است
  • جزییات خبر / اخبار منطقه, اخبار ویژه منطقه / تعداد بازدید: 72 print
  • 1397/7/18
  • برکت نگاه معنوی شهدا در کارآفرینی و اشتغال زایی جوانان موثر است

  • شهردار منطقه 17 همزمان با سالروز شهادت شهید خلبان احمد مایلی، با خانواده و جمعی از همرزمان این شهید دیدار کرد.


 به گزارش روابط عمومی منطقه۱۷، عصر روز دوشنبه امیرمحسنی شهردار دارالشهدای تهران به همراه غلامرضا سیاهپور رئیس بنیاد شهید مناطقه۱۶-۱۷-۱۹ و تنی چند از مدیران شهری با خانواده استاد خلبان شهید احمد مایلی دیدار کرد.

امیر محسنی در این دیدار که همرزمان شهید نیز حضور داشتند، با تاکید بر این‌که کمترین کاری که در جهت پاسداشت مقام شهدا می توانیم برداریم, دیدار با خانواده آن هاست، خاطرنشان کرد: شهدا پیشاپیش از ما طلبکارند. امروز با توجه به خون هایی که ریخته شده از رفاه نسبی برخورداریم و مدیون این عزیزانیم. نگاه اینجانب و تیم مدیریتی ام نگاهی ملی است. شما عزیزان و شهید احمد مایلی برای جوانان این منطقه کارآفرینی کرده اید.

محسنی گفت: شما همرزمانی بودید که شراکت معنوی تان در جنگ را با فعالیت حرفه ای و کارآفرینی برای جوانان منطقه حفظ کردید. بنابراین مایه افتخار ما هستید. تیم مدیریت شهری منطقه از شما و همه عزیزانی که در منطقه۱۷ با اشتغال زایی باری از روی دوش مردم بر می دارند حمایت می کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر کارآفرین در اجتماع مورد حمایت قرار گیرد جامعه ما از آسیب کمتری رنج می برد. امروز هنرمندی شما در این است که برای ۲۰۰ تن از فرزندان این منطقه ایجاد اشتغال کرده اید. ان شاالله روح شهید مایلی عزیز که در این مسیر تاثیرگذار بوده است شاد باشد و برای شما عزیزان آرزوی موفقیت و پیروزی می کنم

ناصر دیندار یکی از همرزمان و همکاران شهید مایلی که در جهت توسعه منطقه و کارآفرینی فعال است، گفت: بنا بر تجربه این را دریافته ام که آن کسی که دوراندیش است, ماندگار می شود. معتقدم مدیران خوب نیز در اذهان مردم ماندگار خواهند شد

وی افزود: اینکه امروز آقای محسنی دوباره در منطقه مان دعوت به کار شده اند و مسئولیت مدیریت شهری منطقه۱۷ را به عهده کرده، یقینا به خاطر وسعت دیدشان بوده است

وی خاطرنشان کرد: محسنی شخصیتی دارد که هر جا ارزش ها حاکم باشد از خود برای اجرایی شدن و ماندگاری آن هزینه می کند. باید به چنین مدیری افتخار کرد.

گفتنی ست استاد خلبان شهید احمد مایلی در سال 95 و همزمان با شب تاسوعای حسینی(ع) در حال عملیات در استاد سیستان و بلوچستان دچار حادثه شد و به فیض عظیم شهادت نائل آمد.