12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

نمایش خبر

تاریخ انتشار: 1397/5/16 | ساعت: 12:00 | تعداد بازدید خبر: 68

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه17 مطرح کرد عملکرد مثبت معاونت توسعه منابع انسانی در سال96 و 97

 معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 17 از عملکرد مثبت معاونت متبوع خود در سال 96 و سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و افزود: کسب نشان دوستاره عالی آموزش در سال گذشته و توسعه منابع انسانی و آموزشی از مهمترین افتخارات و دستاوردهای این معاونت در سال گذشته بوده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17، امیر رشیدی با اعلام این خبر افزود: یکی از افتخارات معاونت منابع انسانی منطقه کسب رتبه دو ستاره عالی آموزش در سال96 بود. در فرایند معاونت منابع انسانی، رهبری منابع انسانی بسیار حایز اهمیت است که این موضوع به توسعه برنامه‌ریزی، جبران خدمت و بهبود شرایط میان کار و کارمندان باز می‌گردد.

رشیدی که عازم حج تمتع است با طلب حلالیت از همه پرسنل این منطقه گفت: تلاش کردیم که منافع همکاران ارجمند در تمامی حوزه ها و موضوعات حفظ و تامین شود و این مهم در تعدیل چهاردرصدی منابع انسانی نیز رعایت شده است. این تعدیل نیرو از میان افرادی که دوران خدمت آنها به اتمام رسیده و به درجه بازنشستگی نائل آمدند صورت گرفته تا منافع همه همکاران تامین شود.

معاون توسعه منابع انسانی تعلق خاطر و حمّیت سازمانی را در پیشبرد اهداف سازمان موثر دانست و تصریح کرد: در حوزه ادراکی حس خوب همکاران به کاری که انجام می‌دهدند را بررسی می‌کنیم. باید دید که کارمندان به چه میزان نسبت به کاری که می‌کنند تعلق خاطر دارند و اینکه شهرداری چه کارهایی برای سبد خانوار انجام داده یا پرداختی‌هایش به کارمندان چه طور بوده است. تمام این‌ها باعث می شود که همکاران با تعلق خاطر و حمیت بیشتری در سازمان حضور داشته باشند و فعالیت کنند.

گفتنی ست معاون توسعه منابع انسانی در روزهای دوشنبه از ساعت 10تا 12 امکان بررسی و رسیدگی به درخواستهای همکاران را با حضور همه روسای ادارات این معاونت فراهم آورده است. 


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج