12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
Menu

نمایش خبر

تاریخ انتشار: 1397/5/15 | ساعت: 12:00 | تعداد بازدید خبر: 34
image

منطقه 17 نخستین پایلوت بهسازی شهربانو

مشاور شهردار تهران در بازدید از مجتمع شهربانو در منطقه 17 ضمن دیدار با شهردار این منطقه از ظرفیتهای فرهنگی این مجموعه بازدید کرد و این مجموعه را به عنوان نخستین پایلوت برای اجرای طرح بهسازی و زیباسازی برگزید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17، فاطمه راکعی صبح امروز به همراه امیر محسنی به مجتمع شهربانو در محله جنوبی منطقه 17 رفت تا از نزدیک از تنها مجموعه شهربانو در این منطقه بازدید کند.

راکعی با حضور در بخشهای ورزشی، فرهنگی، هنری ، آموزشی این مرکز با ظرفیتهای زنان و دختران ساکن این منطقه متراکم  اشنا شد و از تشکیل گروه ساماندهی و بهسازی مجتمع شهربانو و زیباسازی این مجموعه به همکاری گروه های هنری برای نخستین بار سخن گفت.

شهردار منطقه 17 نیز با اشاره به ظرفیتهای هنری و فرهنگی موجود در منطقه پیشنهاد انتخاب گروه های مشاور و اجرایی هنری در این مجموعه را داد و از تامین خدمات و فعالیتهای متنوع برای رفاه و آسایش بانوان خبر داد.

محسنی با اشاره به لزوم تامین هزینه های هر مرکز گفت: سعی داریم در خصوص اداره این مرکز و مراکز مشابه که به گروه های خاص شهری خدمات ارائه میکنند به ظرفیت خودگردانی و خودکفایی برسیم و امیدواریم به زودی این امر محقق شود.

راکعی نیز  توجه به منافع شهروندان را در جهت تحقق شهر زیست پذیر موثر دانست و افزود: کوشش داریم که منافع شهروندان را به منافع سازمانی ترجیح دهیم تا شهروندان در شهری زیست پذیر به مشارکت ترغیب شده و از رفاه و آسایش برخوردار باشند.

گفتنی ست راکعی در لحظات پایانی این بازدید با بانوان  فعال در این مجموعه عکس یادگاری گرفت.


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج