11/19/2018 - دوشنبه 28 آبان 1397
Menu

نمایش خبر

تاریخ انتشار: 1397/4/20 | ساعت: 12:00 | تعداد بازدید خبر: 53
image

دیدار شهردار منطقه 17 با سروقامتان والیبال نشسته / بدرقه بیگدلی بهترین دریافت کننده جهان برای حضور در مسابقات جهانی هلند

امیر محسنی شهردار منطقه 17 به همراه جمعی از مدیران شهری با حضور در فدراسیون جانبازان و معلولین با اعضای تیم ملی والیبال نشسته دیدار کرد تا صادق بیگدلی رییس اداره تربیت بدنی و بهترین دریافت کننده جهان را به رقابتهای هلند بدرقه کند.


 به گزارش روابط عمومی منطقه۱۷، روز گذشته امیرمحسنی به همراه تیم مدیریت شهری منطقه۱۷ برای خداقوت به صادق بیگدلی مدیر تربیت بدنی و شهروند منطقه۱۷ و هم تیمی هایش در فدراسیون جانبازان و معلولین حضور یافت.

امیر محسنی که خود برادر شهید است، در نخستین لحظات حضور در فدراسیون، به مزار شهید گمنام در محوطه باز فدراسیون رفت و به مقام شامخ شهدای گلگلون کفن انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

 شهردار دارالشهدای تهران در هنگام زیارت مزار این شهید والا مقام گفت: افتخار می کنم که در منطقه ای مشغول خدمت هستم که چهارهزار شهید گلگون کفن تقدیم نظام و انقلاب اسلامی نموده و توفیق آن را دارم که هر روزم را با زیارت مزار پنج شهید گمنام در مجاورت ساختمان اصلی شهرداری منطقه آغاز کنم.

محسنی که با استقبال گرم بازیکنان وکادر فنی تیم ملی والیبال نشسته روبرو شد گفت: . ورزش تمام مرزها را در نوردیده است و به واقع زبان زیبایی برای مفاهمه میان مردم جهان است. عرصه رقابتهای قهرمانی در جهان، فضایی فراهم می کند که بتوانیم به دنیا فخر بفروشیم و کشور عزیزمان را سرافراز کنیم.

 امیر محسنی با اشاره به حسن خلق صادق بیگدلی گفت: صادق بیگدلی یکی از موثرترین افراد تیم ملی و از همکاران صدیق مدیریت شهری ست. به خود می بالم که در جمع شما هستم و افتخار می کنم که صادق بیگدلی، همکار و بچه محله قدیمی خودم عضو تیم ملی والیبال نشسته است.امیدواریم که در سفر به رقابتهای جهانی هلند هم به همراه همه تیم، افتخاری دیگر برای کشورعزیزمان و منطقه 17 بیافریند.

 


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج