11/19/2018 - دوشنبه 28 آبان 1397
Menu

نمایش خبر

تاریخ انتشار: 1397/2/26 | ساعت: 12:00 | تعداد بازدید خبر: 93
image

در دیدار امیر محسنی با تیم ملی والیبال نشسته مطرح شد: گسترش خدمات ورزشی به معلولین در مجموعه های ورزشی منطقه 17 / لباس تیم ملی والیبال نشسته به محسنی اهدا شد

روز گذشته و در آستانه هفته روابط عمومی و ارتباطات، اعضای تیم ملی والیبال نشسته کشورمان که قهرمان پاراالمپیک  2016نیز هستند، به دیدار امیر محسنی شهردار منطقه 17 آمدند تا لباس این تیم را به پاس تلاشهای مدیریت شهری در گسترش خدمات به معلولین به محسنی اهدا کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17،  تیم ملی والیبال نشسته یکی از پرافتخارترین تیم های ورزشی کشورمان است که توانسته مقام های متعددی را از قهرمانی جهان تا قهرمانی آسیا از آن خود کند.

اعضای این تیم از اقصی نقاط کشور گرد هم آمدند تا برای رقابتهای آسیایی آماده شوند و روز گذشته با حضور در شهرداری منطقه 17، ضمن دیدار با مدیران شهری از آخرین خدمات ارائه شده به معلولان و جانبازان آگاهی یافتند.

امیر محسنی شهردار منطقه 17 در دیدار با اعضای تیم ملی والیبال نشسته کشورمان گفت: بنده تجربه و سابقه عضویت در هئیت رئیسه کاراته، جودو، بولینگ و بیلیارد و رئیس هئیت پینگ پنگ تهران را دارم و در سفرهای برون مرزی همراه این تیم ها بودم و می دانم که ورزش حرفه ای به تمرین و ممارست بیشتری احتیاج دارد. باید برای این ورزشها امکانات بیشتری تدارک دید که شاهدیم تیم های ورزشی با محدودیت در امکانات مواجهند و با این محدودیت وارد میدانهای ورزشی می شوند و با جوانمردی برای کشورمان مدال کسب می کردند.

شهردار منطقه 17 تهران خاطرنشان کرد: با افتخار همه بازی های شما عزیزان را تماشا می کردم و لذت می بردم و احساس غرور داشتم از این که آقای بیگدلی از مجموعه شهرداری در جمع شما حضور دارد، خوشحالم و افتخار می کنم که در کنار شما هستم. ارتقای مهارت برای کسب نتیجه در ورزش قهرمانی مهم است. ورزش حرفه ای آوردگاهی است که باید مهارت ها را افزایش داد تا دیده شد، چرا که بهشت را به بها می دهند نه به بهانه. البته ناداوری هایی نیز در این رویدادها رخ می دهد اما به طور کلی عرصه رقابت مهارت هاست. ضریب هوشی، تلاش انسان هاست، این افتخار آفرینی شما همه اش نشأت گرفته از توانایی های فردی و تیمی شماست. شما با بالابردن پرچم کشور عزیزمان در میادین بین المللی و جهانی موجبات سرافزاری هموطنان تان را فراهم کرده اید.

محسنی خاطرنشان کرد: همیشه در زندگی ام تلاش کرده ام تا معلم باشم و هر آنچه را آموخته ام به دیگران نیز انتقال دهم. معتقدم اگر فرزندان را تربیت کنیم آینده کشورمان تامین و تضمین می شود. به نظرم همه ما باید در زندگی مان پاسور باشیم، پاس لب تور بدهیم و زندگی را با دید باز ببینیم.

هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته و سرپرست کاروان اعزامی ورزش ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی جاکارتا، در این دیدار ضمن ارائه گزارش مختصری از وضعیت و تاریخ  ورزش والیبال نشسته در کشورمان گفت: معتقدم که با حضور در این جلسه و دیدار با شما به اندازه چند پیروزی انرژی گرفتیم، خوشحالم که یک مسئول، هم ورزشکاری در مجموعه اش مدیر است و هم این دغدغه را دارد که به ورزشکاران با برگزاری این جلسات، خداقوتی بگوید و انگیزه آنان را افزایش دهد.

در پایان اعضای تیم ملی والیبال نشسته، لباس تیم ملی را به امیر محسنی شهردار منطقه 17 اهدا کردند. هادی رضایی نیز از شهردار منطقه17 درخواست کرد تا قبل از اعزام به مسابقات جهانی در تمرین های اعضای تیم ملی حضور یابد.

گفتنی ست صادق بیگدلی دارنده عنوان بهترین دریافت کننده دنیا در رقابتهای پاراالمپیک 2016، که عضو تیم والیبا نشسته کشورمان نیز هست، به عنوان رییس اداره تربیت بدنی و ورزش همگانی در شهرداری منطقه 17 مشغول به کار است و توانسته سهم بسزایی در ارتقای خودباوری و ارائه خدمات ورزشی به معلولان، توانیابان و جانبازان ساکن در این منطقه داشته باشد.

 

 


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج