11/18/2018 - يكشنبه 27 آبان 1397
Menu

نمایش خبر

تاریخ انتشار: 1397/2/23 | ساعت: 12:00 | تعداد بازدید خبر: 74
image

فعالیتهایمان را «مسجد محور» کنیم

حجت الاسلام اصغری در جریان برگزاری نشست تکریم مساجد در جمع ائمه جماعات مساجد منطقه 17 گفت: اگر بخواهیم بالنده شویم و به مسیر پیشرفت ادامه دهیم باید افکار و فعالیتهایمان «مسجد محور» باشد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17، همزمان با دهه تکریم و بزرگداشت مساجد، 164 نفر از ائمه جماعات مساجد مستقر در منطقه 17 گردهم آمدند تا درباره مهمترین موضوعات قابل طرح هم اندیشی کنند.

حجت الاسلام اصغری با اشاره به اهمیت حضور جوانان در مسجد گفت: شهید حججی نمونه بارز و موفق جوانی  ست که در مسجد حضور یافته و از آن بهره مند شده و به سعادت دنیا و آخرت نیز رسیده است.

اصغری اهمیت اجرای فعالیتهای متعدد در مساجد را یادآور شد و افزود: مسجد از نخستین روز تاسیس در صدر اسلام و محل اجرای فعالیتهای متعدد فرهنگی بوده و نقش محوری داشته است.امروز نیز باید مساجد محور باشند و حتی امور خیریه و جلسات خانگی و اینها به مساجد بیاید. ائمه جماعات باید به این موضوع توجه کنند که تلاش شان برای تسهیل حضور جوانان در مساجد انجام دهند.

وی توجه مسجد و ائمه جماعات را به شعار سال جلب کرد و افزود: مسجد باید نخستین جایی باشد که به شعار سال و منویات مقام معظم رهبری عمل کند و در این زمینه الگو باشند.

 


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج