11/18/2018 - يكشنبه 27 آبان 1397
Menu

نمایش خبر

تاریخ انتشار: 1397/2/22 | ساعت: 12:00 | تعداد بازدید خبر: 109
image

نشست تعاملی مدیران شهری در ناحیه 3 برگزار شد

شهردار منطقه 17 به همراه جمعی از مدیران شهری به ناحیه 3 رفت تا در یک نشست تعاملی، چالشها و موانع توسعه محلات این ناحیه بررسی شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 17، امیر محسنی به همراه معاونین هشت گانه در ساختمان ناحیه 3حضور یافت تا مسائل و مشکلات پیش روی توسعه پایدار در این ناحیه را بررسی کند و در جریان یک نشست تعاملی، هماهنگی های بین بخشی را افزایش دهد.

شهردار منطقه17 با تاکید بر حمایت از مدیران خانم بر لزوم شکل گیری تعامل موثر و مستمر تاکید کرد و از توجه به مدیریت خانم ها در دوره جدید مدیریت شهری ابراز رضایت کرد.

محسنی   در نشست با مدیران و کارشناسان ناحیه 3 بر هماهنگی بخشهای مختلف عملکردی در مدیریت شهری تاکید کرد و افزود: استارت آپها با رویکرد محله ای برای توسعه محلات باید توانمند شده و بتوانند طرح هایی ارائه کنند که محله را یک گام پیش ببرد.

وی اثرگذاری در توسعه شهر و اثربخشی برای بهبود سیستم و فرایند را از مهمترین ضروریات مدیریت بر ناحیه خواند و افزود: معتقدم مادامی که در این سمت فعالیت می کنیم باید اثرگذار و اثربخش باشیم. باید بتوانیم شهر را توسعه دهیم و همچنین برای بهبود سیستم و فرایند خدمت رسانی اثربخش باشیم.

گفتنی ست ناحیه 3 منطقه 17 در شرقی ترین بخش منطقه واقع شده و 4محله باغ خزانه، مقدم، ابوذرشرقی و بلورسازی را شامل می شود. شهردار منطقه 17 چندی پیش و با هدف حمایت از مدیریت خانم ها، اکرم مقدم را به سمت شهردار ناحیه 3 منصوب کرد.

 

 


انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج